REZERVASYON

REZERVASYON

YETİŞKİN
ÇOCUK
ODA

MOËT & CHANDON CHAMPAGNE ile KARŞILAMA

Gloria Serenity Resort misafirlerinin hızlı giriş işlemleri “VIP Lounge” alanında “Moet Şampanya, çilek, çikolata servisi” ile yapılır.

**Bu hizmet, Gloria Serenity Resort misafirlerine özeldir.

TAILOR MADE SET-UP

Gloria Serenity Resort misafirlerine, “All In One Gloria” Mini Bar menüsüden seçecekleri, extra içecek servisleri ve sunumlar ile ”Kişiye Özel Oda Set Up” hizmeti sağlanır.

**Bu hizmet, Gloria Serenity Resort misafirlerine özeldir.

GLORIA DÜNYA MUTFAKLARINI KEŞFET

Gloria Serenity Resort, Gloria Golf Resort, Gloria Verde Resort ve Gloria Golf Club içinde hizmet veren, çeşitli temalarda 24 restoran, Güney Amerika'dan Asya'ya uzanan Gloria dünya mutfaklarını deneyimleme şansı sunar.

ROUTE 66

Gloria Serenity Resort, Villa Misafirlerine özel bir alanda “Kahvaltı, Öğle Yemeği, Akşam Yemeği” servis edilir.

BARISTA ile KAHVE YOLCULUĞU

Günü, kaliteli bir içki ve keyifli bir atmosferde noktalamak isteyenler için özel bir hizmet; Golf Club Bar'da Johnnie Walker Blue Label, Chivas Regal 18 Y.O, Hennessy X.O Cognac, Belvedere Vodka, Jack Daniel’s Single Barrel,Macallan Single Malt Whisky, Lagavulin Malt Whisky, Grey Goose Vodka, Zacapa Rom, Patron Silver Tequila servisi.

**Bu hizmet, Gloria Serenity Resort ve Gloria Villas misafirlerine özel, 23:00-03:00 saatleri arasında verilmektedir. Diğer misafirlerin Golf Club Barı kullanmak istemesi halinde menü fiyatları üzerinden servis edilir.

AYRICALIKLI PLAJ SERVİSLERİ

Gloria ayrıcalıklı plaj servisleri dahilinde misafirlere her saat başı “Soğuk Havlu & Su” ikramının yanında, 10:00-17:00 arasında, değişen çeşitlilikte soğuk içecek, dondurma ve meyve servisleri yapılır. Pavilyon misafirleri ise bu hizmetlere ek olarak talep etmeleri halinde yemek servisi alabilir.

GLORIA'NIN BÜYÜLÜ DÜNYASINA YOLCULUK

GLORIA otellerinde Mini GLORIAN’lara özel servisler verilir; Doğum günlerinde mini Glorian’ları otellerinden alan “Bal Kabağı Peri Arabası” önce otel turu yaptırır; sonrasında parti alanına götürür.

MİNİ GLORIAN'LARA ÖZEL

Gogi Kids Club - Gogi Vim Club - Gogi Fun Jungle - Gloria Farm

GOGI ÇOCUK KLUBÜ; tüm mini Glorian’lara tek noktadan hizmet verir.

Öğlen yemek servisi yine bu alanda mevcuttur.

Küçük misafirlerimiz için her sabah saat 10:00'da çocuk kulübü bölgesine özel shuttle servisi kalkar.

UNUTULMAZ BİR GOLF DENEYİMİ

Gloria misafirleri konaklamaları süresince, 1 kez, 1 saatlik ücretsiz golf dersi ve 2 sepet top kullanma hakkına sahiptir. Dersler için kulüpte, günde 1 kez, 1 saatlik program hazırlanır.

Gloria Golf Sahaları, Akdeniz Bölgesinde 45 delikli tek Golf Kulübü’dür.

SPA & WELLNESS

Gloria misafirlerine, SPA alanlarında Gloria Verde Resort THALASSO TERAPİ PAKETLERİ’ni deneyimleme şansı sunulur. Thalasso Paketi; Thalasso Terapisi; Deniz suyu ile uygulanan, kan dolaşımının hızlanmasına, gerilmeler ve spazmların çözümesine, vücuttan su ve toksin atılmasına ve selülit tedavisine olanak sağlayan BALNEO veya JET duş ile başlayan, daha sonra Thalasso havuzuna geçilerek uygulanan özel bir ritüeldir. Misafirlere bu süreçte alternatifli paketler sunulur.

GLORIA SPORTS ARENA

Gloria misafirleri, uluslararası düzeyde teknik donanıma sahip spor ve konaklama tesisi GLORIA SPORTS ARENA’daki genel kullanım alanlarını (Fitness, Havuzlar, Atlama Havuzu) deneyimleme şansına sahiptir.

**ICE LAB ve Performans Laboratuvarı Ünitelerinde %15 indirim olanağı sunulur. **Kullanım alanları misafirlere girişte verilen Fact Sheet'te yer alan bilgilerde belirtilir.

TURN DOWN SERVİSİ

Gloria Serenity Resort misafirlerine özel Turn Down Servisi hizmeti ile, misafir odaları 19:00-22:00 saatleri arasında uykuya hazırlanır.