KEŞFEDİN

Belek Spa otelleri arasında ilk sırada yer alan Gloria Hotels & Resorts'te yaşayacağınız SPA & Thalasso deneyimleri, canlanmanızı, yenilenmenizi ve hayata yeniden başlamanızı sağlayacak.

TOPLANTI VE KONGRELER

Gloria Hotels & Resorts'te verimli bir toplantı ya da kongre için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin fazlası var. Etkinlik tarihinizi ve özel isteklerinizi bildirin, yeter! Antalya Belek'te...

SPA & THALASSO TERAPI

SPA & THALASSO TERAPI

Gloria Hotels & Resorts'te yaşayacağınız SPA & Thalasso deneyimleri, canlanmanızı, yenilenmenizi ve hayata yeniden başlamanızı sağlayacak.

FIT GLORIA & SPOR

FIT GLORIA & SPOR

Gloria Hotels & Resorts, tam donanımlı, doğa ile iç içe spor salonları ve profesyonellerin tercih ettiği futbol, tenis ve golf sahaları ile tatilde spordan vazgeçemeyenler için benzersiz alanlar sunuyor.

GLORIA'DA ÇOCUK OLMAK

GLORIA'DA ÇOCUK OLMAK

Çocuğunuz varsa, içiniz rahat olsun. Siz tatilin tadını çıkarırken çocuğunuz kendi yaş grubuna özel aktiviteler ve neşeli oyunlarla eğlenceye doyacak.

YILDIZLARIN AYAK BASTIĞI SAHALAR...

YILDIZLARIN AYAK BASTIĞI SAHALAR...

Dünyanın en önemli kulüplerine ev sahipliği yapan Gloria Hotels & Resorts Futbol Centre, FIFA standartlarına sahip 4 futbol sahası ve teknik alt yapısıyla profesyonel futbol takımlarına verimli bir kamp dönemi geçirmelerini sağlayacak üst seviyede bir hizmet vermektedir.

VITA BY GLORIA CURE & CARE

VITA BY GLORIA CURE & CARE

Vita by Gloria Cure & Care, Gloria Hotels & Resorts bünyesinde sunulan bedensel ve ruhsal kondisyonu düzeltmeye ve iyileştirmeye yarayan tüm aktiviteleri kapsar. Gloria Vita Cure & Care'de; Doğu ve Batı tıbbının bir arada düşünüldüğü, vücut, akıl ve ruh sağlığının aynı anda değerlendirildiği multidisipliner sağlık yaklaşımı tercih edilir.

HAYALLERİNİZİ EMİN ELLERE TESLİM EDİN!

HAYALLERİNİZİ EMİN ELLERE TESLİM EDİN!

Gloria Hotels & Resorts ve Wedding City Antalya'nın deneyimli ekibiyle özel gününüze dair tüm hayalleriniz gerçekleşsin, hayatınızdaki en önemli günü kusursuz şkilde hatırlayın.

  • Paylaşın
 
Euro.Message madebycat