GLORIA EVENT

Sabahın ilk ışıklarına dek dans edebileceğiniz gece kulübü, Türkiye'nin önde gelen sanatçılarından unutulmaz konserler, çılgın sahil partileri, dünyaca ünlü DJ'ler, muhteşem gösteriler ve onlarca sportif aktivite… Bu kadar eğlenceye kim hayır diyebilir ki!

Etkinlikler, sahne şovları, çocuk oyun alanları, havuzlar ve aktivite mekanları, hava şartları ya da sezon değişikliği gibi nedenlerle bazı dönemlerde yer değiştirmekte ya da geçici olarak hizmet dışı olabilmektedir. En güncel bilgi için otel ile kontak kurmanızı rica ederiz.

Yaklaşan etkinliklerimize göz atın!

ARENA AMFİTİYATRO

Dünyaca ünlü şovlara ev sahipliği yapan Arena Amfitiyatro'da, konserler, teatral gösteriler, dans şovları ve hatta sirk gösterileri gibi birbirinden özel onlarca etkinlik sizi bekliyor. Koltuğunuza kurulun, bu özel anların tadını size özel ayrıcalıklarla çıkarın.

Arena Amfitiyatro'da Bu Yaz

GLORIA ENTERTAINTMENT CENTER

Bilardo, dans salonu, sinema keyfi, bowling ve playstation... Birbirinden eğlenceli partileriyle baş döndüren bir gece kulübü: Insomnia... Burası yerin altında, bulutların üstünde bir dünya

 

G-VENTURE

Dünyaca ünlü DJ'leri ağırlayarak kaliteli bir hizmet sunan, nehirle deniz arasında konumlandırılmış büyüleyici bir bar ve açık hava parti alanı... G-Venture'da yıldızların altında, yıldızlarla dolu unutulmaz partilere hazır olun.

G-Venture'da Bu Yaz

  • Paylaşın
 
Euro.Message madebycat