PLAJ VE HAVUZLAR

MASALSI BİR ATMOSFER

Nehrin denize, denizin doğaya karıştığı masalsı bir atmosfer… Göz alabildiğine uzanan tertemiz bir kumsal, gündüz güneşlenip denize girebileceğiniz göz alıcı bir iskele ve dilediğiniz her an sınırsız ikram sunan barlar Gloria Golf Resort plajlarında sizi bekliyor.

Etkinlikler, sahne şovları, çocuk oyun alanları, havuzlar ve aktivite mekanları, hava şartları ya da sezon değişikliği gibi nedenlerle bazı dönemlerde yer değiştirmekte ya da geçici olarak hizmet dışı olabilmektedir. En güncel bilgi için otel ile kontak kurmanızı rica ederiz.

HAVUZLAR

Yetişkin ve çocuklar için ayrı ayrı tasarlanmış, yeşillikler içindeki açık ve kapalı havuzlarıyla Gloria Golf Resort, tatilde ihtiyacınız olan her şeyi beklentilerinizin ötesinde bir hizmet kalitesiyle sunuyor.

AQUAPARK

8 farklı kaydırak ile eğlence ve heyecan Aquapark'ta bir arada…

SAHİL

Mavi Bayrak ödüllü plajı, uzun ve tertemiz kumsalı ve iskelesiyle Gloria Golf Resort'te denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarın.

PAVİLYONLAR

Plaj keyfini size ayrılmış özel bir alanda yaşamak ve ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmak için pavilyonlar sizi bekliyor.

  • Paylaşın
 
Euro.Message madebycat