ÇOCUK KULÜBÜ

En iyi aile otelleri arasında başı çeken Gloria Hotels & Resort, çocuklarınız için bir tatil cenneti.

Etkinlikler, sahne şovları, çocuk oyun alanları, havuzlar ve aktivite mekanları, hava şartları ya da sezon değişikliği gibi nedenlerle bazı dönemlerde yer değiştirmekte ya da geçici olarak hizmet dışı olabilmektedir. En güncel bilgi için otel ile kontak kurmanızı rica ederiz.

MINI CLUB

Trambolin (sahilde), kostümlü oyunlar, hazine avı, ödül töreni, ailecek banana, t-shirt boyama, su topu, balon rallisi, doğa keşfi, palyaço, hatıra kartları, basketbol ve çok daha fazlası… 4-7 yaş çocukların günü neşeli geçirebilecekleri en eğlenceli aktiviteler Mini Club'ta...

JUNIOR CLUB

Tırmanma duvarı, bilardo, langırt, futbol turnuvası, dart, su sporları, madalya töreni, masa tenisi, trambolin ( Gloria Golf Resort & Gloria Serenity sahilinde ) basketbol ve birbirinden eğlenceli sayısız aktivite…8-12 yaş çocukların unutamayacağı anlar Junior Club'da yaşanıyor.

TEENAGER CLUB

Tırmanma duvarı, bilardo, langırt, futbol turnuvası, dart, havalı tüfek, su sporları, masa tenisi, trambolin ( Gloria Golf Resort & Gloria Serenity sahilinde ) basketbol ve gün boyu süren eğlenceli aktiviteler…Teenager club en keyifli anlar için genç misafirlerini bekliyor.

GOGI FUN JUNGLE

Küçük misafirlerimiz için bambaşka bir oyun alanı: Gogi Fun Jungle... Siz tatilin tadını çıkarırken, çocuğunuz Crazy Jungle, Gogi Town, tırmanma duvarı ve diğer özel alanlarda arkadaşlarıyla vakit geçirsin, hayatı oyun oynarken keşfetsin...

 

GLORIA MINI FARM

Küçüklerin, çizgi filmlerde görebildiği flamingolar, keçiler, kuşlar, midilliler ve onlarca şirin hayvanla oynayıp tanışabileceği eğlenceli, çocuklar için özel bir alan.

AKTİVİTELER

Uyku odası, açık – kapalı havuz, aktivite odası (12 yaşa kadar), spor salonu, su parkı (Aquapark), mini golf ve mini disco alanlarıyla çocuklarınız tatilin nasıl geçtiğini anlayamayacak...

VERY IMPORTANT MINIS (VIM)

VIM, bebeklerinizin ihtiyaç duyabileceği en kişisel hizmetleri deneyimli uzmanlarıyla sunuyor, size de tatilin keyfini gönül rahatlığıyla çıkarmak kalıyor.

WWW (What-When-Where) hizmeti görevlisine bebeğinizin mamasının tarifini vererek bebeğinizin mamasının istediğiniz yere istediğiniz zaman ulaşmasını sağlayabilir, arzu ederseniz Gogi Kids Club mutfağını kullanarak bebeğinizin mamasını kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

Bebeğinize özel menüler ve odanızda bulunması istediğiniz malzemeler için, otele girişten bir gün önce bilgi vermeniz ya da konaklama esnasında Misafir İlişkileri görevlilerimizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

  • Paylaşın
 
Euro.Message madebycat