FIT GLORIA

Gloria Serenity Resort'te ister Fit Gloria fitness salonu ile, isterseniz tenisten futbola ve su sporlarına kadar birçok farklı spor dalı ile tatilde de formda kalabilirsiniz … Gloria Serenity Resort'te spor yapmak için birden fazla sebebiniz var. Sağlıklı ve zinde bir yaşam için, bekleriz.

Etkinlikler, sahne şovları, çocuk oyun alanları, havuzlar ve aktivite mekanları, hava şartları ya da sezon değişikliği gibi nedenlerle bazı dönemlerde yer değiştirmekte ya da geçici olarak hizmet dışı olabilmektedir. En güncel bilgi için otel ile kontak kurmanızı rica ederiz.

FIT GLORIA

Doğa ile iç içe tasarlanmış194 metrekare kullanım alanı, tam donanımlı, fonksiyonel spor aletleri, uzman eğitmenler, farklı egzersiz programları ve kişiye özel çalıştırıcı hizmeti ile Fit Gloria tatilden eve formda dönebilmeniz için sizi bekliyor. Spinning, bosu, powerplate... Hepsi ve çok daha fazlası formda bir yaşam için Fit Gloria'da.

AKTİVİTELER

AKTİVİTELER

Pilates, yoga, dart, masa tenisi, zumba, dans dersleri (Gloria Golf Resort bünyesinde yapılmaktadır), plaj voleybolu, futbol, boccia, su jimnastiği, kung-fu, taichi, basketbol veya step-aerobic... Hobiniz olan her dalla ilgili en özel hizmetler sizi bekliyor. Yakaladığınız formu koruyabilmeniz, tatilden daha çok keyif alabilmeniz için...

FUTBOL

Suni çimden yapılmış bir adet mini futbol sahası (Gloria Golf Resort'te), yeşil sahada eğlence isteyenler için hizmetinizde.
Profesyoneller için:
Dünyanın en önemli kulüplerine ev sahipliği yapan Futbol Centre, FIFA standartlarına sahip 4 futbol sahası ve teknik alt yapısıyla verimli bir kamp dönemi için üst seviyede bir hizmet vermektedir.

SU SPORLARI

Sörf kulübü, katamaran, bingo, banana, para-sailing, su kayağı ve jet-ski keyfi... Su sporları için aradığınızdan çok daha fazlasını Gloria Serenity Resort'te bulacaksınız.

TENİS

Işıklandırmalı 3 toprak tenis kortu, 1 hard tenis kortu ve tenis oynamaktan keyif alanlar için en özel hizmetler Gloria Serenity Resort'te... Formda ve zinde bir hayat için aradığınızdan çok daha fazlasını burada bulacaksınız.

  • Paylaşın
 
Euro.Message madebycat