PLAJ VE HAVUZLAR

Havuza gireceğiniz yerin sadece birkaç adım ilerisinde göz alabildiğine uzanan bir kumsal, masmavi bir deniz, yanı başınızda akan bir nehir ve göz alıcı bir iskele üstüne kurulmuş lüks barlar... Tatil keyfinizi benzersiz bir deneyime dönüştürmek için yapmanız gereken sadece birkaç adım atıp, mavi ve yeşilin tadını doyasıya çıkarmak…

Etkinlikler, sahne şovları, çocuk oyun alanları, havuzlar ve aktivite mekanları, hava şartları ya da sezon değişikliği gibi nedenlerle bazı dönemlerde yer değiştirmekte ya da geçici olarak hizmet dışı olabilmektedir. En güncel bilgi için otel ile kontak kurmanızı rica ederiz.

HAVUZLAR

Ana binayı boylu boyunca çevreleyen, içi arıtılmış deniz suyuyla dolu havuza, sadece birkaç adımda ulaşabilmenize imkan veren eşsiz bir mimari, beklentileriniz kadar özel bir hizmet anlayışı... İster bir adımla odanızın önündeki açık havuzda serinleyin, ister Serenity SPA'nın kapalı havuzunda dinlenin. Burada keyif sizin...

SAHİL

Doğanın kucak açtığı yemyeşil bir alan, özenle korunmuş doğal bir sahil ve lüks tanımınızı değiştirecek hizmet kalitesi... Tatilinizin her anında doğaya, bu eşsiz hediyesi için teşekkür edeceksiniz.

SAHİL PAVİLYONLARI

Deniz keyfinizden sonra güneşlenirken de benzerini başka bir yerde yaşayamayacağınız çok özel anlar sizi bekliyor. Pavilyonunuza kurulun, bugüne kadar yaşadığınız bütün tatil deneyimlerini unutun.

  • Paylaşın
 
Euro.Message madebycat