SERENITY SPA

 • VÜCUT RİTÜELİ

  Bu mükemmel deneyim lenf sistemini etkileyen vücut peeling'i, maske ve vücut masajını içerir. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak, arındırıcı, detox etkisi veren ve nemlendirici maskeler uygulanabileceği gibi, drenaj, anti-selulit, zayıflama ve sıkılaştırıcı maskeler de uygulanabilir. Bakım esnasında uygulanan baş masajıyla derin bir rahatlama sağlanır.

 • İNCELTİCİ VE SIKILAŞTIRICI BAKIMLAR

  Termal dokunuşlar ve mikro dönüşler ile ileri teknoloji ürünler kullanılarak yapılan bakımlardır. Kalçanızda ve basenlerinizde oluşan selülitleri azaltmak ve vücudunuzu sıkılaştırmak için uygulanır.

 • CACİ GENÇLEŞTİRME VE TOPARLAMA BAKIMLARI

  Cildin doğal yaşlanma surecini yavaşlatarak, gençleşmesine ve canlanmasına yardımcı olur. Caci Ultra ile uygulandığında birkaç seansta inanılmaz sonuçlar alınmaktadır. Bu özel bakım, cildi yeniden yapılandırarak toparlanmasını sağlar, kırışıklıkları azaltır, tazeler, nemlendirir, elastikiyeti güçlendirir ve bu etki uzun süre devam eder.

 • POWERSHAPE 2

  Yüz ve vücut şekillendirmede ameliyatsız çözüm Powershape 2 , kullandığı üç farklı metotla, yüz ve vücutta cilt yenilenmesi, selulitli bölgenin iyileştirilmesi ve yağ katmanlı bölgelerde azalma tedavilerinde çok başarılı çözümler getiriyor.

Ruhsal ve fiziksel ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak adına, vücut bakımlarından oluşan geniş bir masaj ve bakım yelpazesi ile hizmetinizdeyiz.

 • Paylaşın
 
Euro.Message madebycat