SERENITY SPA

 • NEMLENDİRİCİ VE SIKILAŞTIRICI BAKIM

  Cildin nem ve yoğunluğunun iyileştirilmesi için bir enstitü bakımıdır. Sıkılaştırma ve sürekli nemlendirme için tavsiye edilir.

 • HASSAS CİLTLERE ÖZEL BAKIM

  Hassas, kuperozlu veya güneşten dolayı hassaslaşmış ciltler için yatıştırıcı, sakinleştirici bakımdır. İçeriğindeki aktif özlerle kılcal damar çeperlerini güçlendirir, görünümlerini hafifletir. Güneşte fazla kalan ve bu nedenle gerginleşen ve nemini kaybeden ciltler için çok uygundur.

 • VİTAMİN C BAKIMI

  Cildin savunma sistemini destekleyen antioksidan bir enstitü bakımıdır. Serbest radikallere karşı korurken biyolojik ve erken yaşlanmayı tedavi eder ve ciltteki diskromisileri iyileştirir.

 • KIRIŞIKLIKLARA KARŞI CİLT BAKIMI

  Cildinizin gençliğini uzun bir sure koruyabilmek için benzersiz bir bakımdır. Kırışık önleyici bir yüz masajıyla birlikte kombine edilen bu yenileyici bakım kırışıkları ve ince çizgileri yok eder, cildinizi gözle görülür şekilde pürüzsüzleştirir, yoğun bir şekilde cildinizi nemlendirir ve enerji katar.

 • CACİ YÜZ BAKIMLARI

  Caci tedavisinde, ağrı vermez bir mikro akım kullanılarak, hem yüz hem de boyun hedef alınır. Caci uygulamasındaki patentli akım, sarkmış dokuların sıhhatini kazanmasına, çok kasılmış olanların da gevşemesine yardımcı olur. Bu işlem, fizik tedavi olarak adlandırılır ve pamuklu çubuklar kullanılarak yapılan nazik bir masaj gibi hissettirir.

Yüz bakımlarımız detaylı bir konsültasyonla başlar. Cilt bakımınız ihtiyaçlarınıza göre belirlenen temizleme ve buhar işlemi, masaj, maske ve yoğun etkili serum içerir. Ve sonrasında probleme yönelik seçilen ürünlerle en iyi sonuç elde edilir.

 • Paylaşın
 
Euro.Message madebycat