ÇOCUK KULÜBÜ

En iyi aile otelleri arasında başı çeken Gloria Hotels & Resort, çocuklarınız için bir tatil cenneti.

Etkinlikler, sahne şovları, çocuk oyun alanları, havuzlar ve aktivite mekanları, hava şartları ya da sezon değişikliği gibi nedenlerle bazı dönemlerde yer değiştirmekte ya da geçici olarak hizmet dışı olabilmektedir. En güncel bilgi için otel ile kontak kurmanızı rica ederiz.

MINI CLUB

Kostümlü oyunlar, su olimpiyatları, Gloria hayvanat bahçesi gezisi, aile ile banana bot keyfi, Gogi t-shirt boyama, arkeoloji oyunu, sevimli hayaletler, su basketbolu, su topu, mini disko, çocuk şovları ve çok daha fazlası… 4-7 yaş çocukların günü neşeli geçirebilecekleri en eğlenceli aktiviteler Mini Club'da...

JUNIOR CLUB

Su olimpiyatları, futbol turnuvası, su sporları, masa tenisi, t-shirt boyama, Gloria hayvanat bahçesi gezisi, sahil oyunları, junior trambolin (Gloria Golf Resort & Gloria Serenity Resort sahilinde), mini disko, çocuk şovları ve birbirinden eğlenceli sayısız aktivite… 8–12 yaş çocukların unutamayacağı anlar Junior Club'da yaşanıyor.

TEENAGER CLUB

Su sporları, su oyunları ve olimpiyatları, dans aktiviteleri, dart, futbol turnuvası, masa tenisi, doğa yürüyüşü, Gloria hayvanat bahçesi gezisi, sahil oyunları, sahil voleybolu, karaoke, amfi tiyatro gösterileri ve sinema günleri ve gün boyu süren eğlenceli aktiviteler… Teenager Club, en keyifli anlar için misafirlerini bekliyor.

AKTİVİTELER

Açık – kapalı havuz, aktivite odası (12 yaşa kadar) alanlarıyla çocuklarınız tatilin nasıl geçtiğini anlayamayacak…

VERY IMPORTANT MINIS (VIM)

VIM, bebeklerinizin ihtiyaç duyabileceği en kişisel hizmetleri deneyimli uzmanlarıyla sunuyor, size de tatilin keyfini gönül rahatlığıyla çıkarmak kalıyor.

WWW (What-When-Where) hizmeti görevlisine bebeğinizin mamasının tarifini vererek bebeğinizin mamasının istediğiniz yere istediğiniz zaman ulaşmasını sağlayabilir, arzu ederseniz Gogi Kids Club mutfağını kullanarak bebeğinizin mamasını kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

Bebeğinize özel menüler ve odanızda bulunması istediğiniz malzemeler için, otele girişten bir gün önce bilgi vermeniz ya da konaklama esnasında Misafir İlişkileri görevlilerimizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

GOGI FUN JUNGLE

Küçük misafirlerimiz için bambaşka bir oyun alanı: Gogi Fun Jungle... Siz tatilin tadını çıkarırken, çocuğunuz Gloria Golf Resort ve Gloria Serenity Resort arasında bulunan Gogi Fun Jungle'da arkadaşlarıyla vakit geçirsin, hayatı oyun oynarken keşfetsin...

*Detaylı bilgi için misafir ilişkileri departmanımızla görüşebilirsiniz.

GLORIA MINI FARM

Küçüklerin, çizgi filmlerde görebildiği flamingolar, keçiler, kuşlar, midilliler ve onlarca şirin hayvanla oynayıp tanışabileceği eğlenceli, çocuklar için özel bir alan.

  • Paylaşın
 
Euro.Message madebycat