FIT GLORIA

Gloria Verde Resort'te ister Fit Gloria fitness salonu ile isterseniz tenisten futbola ve su sporlarına kadar birçok farklı spor dalı ile tatilde de formda kalabilirsiniz… Gloria Verde Resort'te (Antalya Belek) spor yapmak için birden fazla sebebiniz var. Sağlıklı ve zinde bir yaşam için, bekleriz.

Etkinlikler, sahne şovları, çocuk oyun alanları, havuzlar ve aktivite mekanları, hava şartları ya da sezon değişikliği gibi nedenlerle bazı dönemlerde yer değiştirmekte ya da geçici olarak hizmet dışı olabilmektedir. En güncel bilgi için otel ile kontak kurmanızı rica ederiz.

FIT GLORIA

Doğa ile iç içe tasarlanmış 194 metrekare kullanım alanı, tam donanımlı, fonksiyonel spor aletleri, uzman eğitmenler, farklı egzersiz programları, spining, bosu, powerplate ve kişiye özel çalıştırıcı hizmeti ile Fit Gloria, tatilden eve formda dönebilmeniz için sizi bekliyor.

AKTİVİTELER

AKTİVİTELER

Aerobic, spinning, crunch, powerball, cardio mix, powercircuit, BOSU, pilates mat work veya step… İlgilendiğiniz her spor dalı için en büyük destek ayrıcalıklı hizmet kalitesiyle Gloria Verde Resort'te… Siz, formda kalmak isteyin yeter.

FUTBOL

Suni çimden yapılmış bir adet mini futbol sahası, yeşil sahada eğlence isteyenler için hizmetinizde.
Profesyoneller için:
Dünyanın en önemli kulüplerine ev sahipliği yapan Futbol Center, FIFA standartlarına sahip 4 futbol sahası ve teknik alt yapısıyla verimli bir kamp dönemi için üst seviyede bir hizmet vermektedir.

SU SPORLARI

Sörf kulübü, katamaran, bingo, banana, parasailing, su kayağı ve jet-ski keyfi... Su sporları için aradığınızdan çok daha fazlası Gloria Verde Resort'te bulacaksınız.

TENIS

Işıklandırmalı tenis kortu tatildeyken bile tenis tutkusundan vazgeçemeyenler için Gloria Verde Resort'te.

  • Paylaşın
 
Euro.Message madebycat