GLORIA EVENT

Sabahın ilk ışıklarına dek dans edebileceğiniz gece kulübü, Türkiye'nin önde gelen sanatçılarından unutulmaz konserler, çılgın sahil partileri, dünyaca ünlü DJler, muhteşem gösteriler ve onlarca sportif aktivite… Bu kadar eğlenceye kim hayır diyebilir ki!

Etkinlikler, sahne şovları, çocuk oyun alanları, havuzlar ve aktivite mekanları, hava şartları ya da sezon değişikliği gibi nedenlerle bazı dönemlerde yer değiştirmekte ya da geçici olarak hizmet dışı olabilmektedir. En güncel bilgi için otel ile kontak kurmanızı rica ederiz.

Yaklaşan etkinliklerimize göz atın!

AMFİTİYATRO

Akşam saatlerinizi unutulmaz kılacak, birbirinden özel onlarca şov Gloria Verde Resort amfitiyatroda... 1054 kişi kapasiteli Arena Amfitiyatro'da (Gloria Serenity Resort'te) izleyebileceğiniz dünyaca ünlü dans gösterileri ve konserler... Bu özel anların tadını ailenizle birlikte çıkarabilirsiniz.

ENTERTAINTMENT CENTER

Bilardo, airhockey ve bowling müsabakaları, Play Station ile en son teknoloji oyunlar ve sınırsız eğlence sunan alanlar... Gloria Verde Resort Entertainment Center, eğlenceli vakitlerinizin vazgeçilmez adresi olacak.

İsterseniz Gloria Serenity Resort'taki eğlence alanlarında da vakit geçirebilirsiniz.

Gloria Serenity Resort'taki eğlence alanları için lütfen tıklayın.

  • Paylaşın
 
Euro.Message madebycat