PLAJ VE HAVUZLAR

Dilerseniz çocuk ve yetişkinler için açık havuzlar, dilerseniz arıtılmış deniz suyuyla dolu Thalasso havuzu ya da kapalı havuz... Ayrıcalıklı bir sahil keyfi yaşamak isteyenler için birbirinden şık pavilyonlar ve Gloria Verde Resort'e özel hizmet anlayışı... Burada zamanın nasıl geçtiğini siz de anlamayacaksınız!

Etkinlikler, sahne şovları, çocuk oyun alanları, havuzlar ve aktivite mekanları, hava şartları ya da sezon değişikliği gibi nedenlerle bazı dönemlerde yer değiştirmekte ya da geçici olarak hizmet dışı olabilmektedir. En güncel bilgi için otel ile kontak kurmanızı rica ederiz.

HAVUZLAR

Çocuk ve yetişkin olmak üzere ayrı ayrı tasarlanmış birbirinden şık açık ve kapalı havuzlar, birbirinden eğlenceli aktiviteler ve sınırsız hizmet... Burada ailenizdeki herkese yetecek kadar havuz keyfi var.

SAHİL

Doğanın kucak açtığı yemyeşil bir alan, özenle korunmuş doğal bir sahil ve su üstüne kurulmuş muhteşem bir iskele... Tatilinizin her anında doğaya, bu eşsiz hediyesi için teşekkür edeceksiniz.

PAVİLYONLAR

Akdeniz'in güzel havası benzersiz hizmet kalitesiyle Gloria Verde Resort pavilyonlarında. Tatil burada artık çok daha keyifli...

  • Paylaşın
 
Euro.Message madebycat