Özaltin Otel İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Öznur Özdemir Özaltin, Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi (WTTC)`nin yönetimine girdi.

Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi (WTTC)'nin ve dünyanın en büyük uluslararası tur operatörü TUI'nin başkanı olan Dr. Michael Frenzel ve TUI Dış İlişkiler Koordinatörü Günter Ihlau'nun katıldığı toplantıda, Özaltın Otel İşletmeleri A.Ş. Genel Müdürü Öznur Özdemir Özaltın, Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi (WTTC)'nin yönetimine girdi.

Dünyanın en büyük seyahat ve turizm şirketlerinin sahipleri ve CEO'larının kabul edildiği, Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi (WTTC)'ne Türkiye'den ilk kez Öznur Özdemir Özaltın girdi. Dünya Seyahat ve Turizm endüstrisinin en büyük ve önemli markalarının temsil edildiği konseyin basın toplantısına Dünya Seyahat ve Turizm Konseyi Başkanı Dr. Michael Frenzel ve birçok önemli dünya turizmcisi katıldı.

Bu kurula Türkiye'den ilk giren yönetici olan Özaltın Holding yönetim kurulu üyesi ve Turizm Grubu'nun Genel Müdürü Öznur Özdemir Özaltın, toplantıda yaptığı konuşmasında Dünya turizm patronlarının yönetiminde olduğu konseyde Türkiye'yi temsil etmek ve hep beraber Türkiye ve uluslararası turizmin gelişmesine katkıda bulunacak olmak benim için son derece önemli, bu vesileyle tüm turizm dinamikleri ve paydaşları ile bir araya geleceğiz dedi. Dünyanın en önemli sektörü haline gelen, yakın tarihte bir buçuk milyon insanın seyahat edeceği turizm sektöründe uluslararası yeni trendleri Türkiye açısından takip edebilmek ve özellikle dünyada kendini ispatlamış, üstün hizmet veren markalarla aynı masaya oturmak beni çok heyecanlandırıyor. Uluslararası standartta ve sürdürülebilir bir anlayış içerisinde ürün geliştirme, misafir memnuniyeti ve personel eğitimine verdiğimiz önem her geçen gün artarak devam edecektir.

  • Paylaşın
 
Euro.Message madebycat