YENİ YILI GLORIA HOTELS & RESORTS FARKIYLA KARŞILAYIN!

-Kasım 2012-

Benzersiz bir doğal zenginliğin ortasında kurulu olan Gloria Hotels & Resorts sizlere 2013 yılını karşılarken unutulmaz bir yılbaşı vaad ediyor.

31 Aralık 2012 akşamı Fuaye alanında klasik müzik dinletisiyle başlayacak kokteyl, arp dinletisi eşliğinde yılbaşı yemeğiyle devam edecek. Ünlü Şef Orhan Şallıel'in yönettiği, 30 kişiden oluşan Senfoni Orkestrası bir saat boyunca keyifli anlar yaşatacak. Tango dans gösterisinin ardından gece, Senfoni Orkestrası eşliğinde, 11 kişiden oluşan Türkiye'den yetişen bir Latin-Jazz piyanisti, aranjörü ve prodüktörü Emir Ersoy & Projecto Cubano feat. Ayça Varlıer ile devam edecek. Saat 23.00'da Emir Ersoy & Projecto Cubano feat. Ayça Varlıer'in devralacağı program, yeni yılın gelişiyle Mezdeke'nin büyüleyici gösterisiyle renklenecek. DJ performasından sonra eğlence, Club Insomnia'da tüm hızıyla devam edecek.

Gloria Hotels & Resorts'ün Gogi Kids Club'ta çocuklar için hazırladığı yeni yıl programı çok eğlenceli.

Saat 18.30'da başlayacak akşam yemeği, hediyeli, resimli yılbaşı tombalasıyla renklenecek. Minik misafirlerimiz, diledikleri kadar dans edebilecekleri mini diskodan sonra palyaço gösterisiyle çok eğlenecekler. Hem eğlenmeye hem öğrenmeye yönelik birbirinden keyifli oyunlarla yılın son gününün nasıl geçtiğini anlamayacaklar. 45 dakika sürecek, ilgiyle izleyecekleri sihirbaz gösterisinin ardından geceyi sinema keyfiyle sonlandıracaklar.

1 Ocak'ta eğlence devam edecek.

Muhteşem gecenin ardından dünyaca ünlü golf şovmeni David Edwards'ın 1 Ocak saat 14.00'da Gloria Hotels & Resorts'te sergileyeceği muhteşem gösteri izleyenleri büyüleyecek. 10 yıllık profesyonel golf kariyerinin ardından, kariyerine golf cambazlığı ve şovmenliği yaparak devam eden David Edwards, Mayıs 2010'da KPMG Golf Forum kapsamında Gloria Hotels & Resorts'te yaptığı gösteriyle büyük beğeni toplamıştı. 2013'te 3. gösterisini gerçekleştirecek David Edwards ile golf ve eğlence bir araya gelecek.

  • Paylaşın
 
Euro.Message madebycat