Golf Tutkunları Dünya Amatör Golf Şampiyonası İçin Gloria Golf Club`da Buluşuyor

Yarım asırdır her yıl düzenlenen ve dünyanın en önemli golf organizasyonlarından biri olan Dünya Amatör Golf Şampiyonası bu yıl ilk kez Türkiye'de, Antalya`nın gözde beldesi Belek`te gerçekleşecek.

Gloria Golf Club'ın da evsahipliği yapacağı bu prestijli organizasyon, kadınlarda 27-30 Eylül, erkeklerde 4-7 Ekim 2012 tarihleri arasında toplamda 420 amatör golfçünün ve tahmini 5000 golf severin katılımı ile dünyanın gözünü Antalya-Belek'e çeviriyor.

GLORIA GOLF CLUB

Gloria Hotels & Resorts bünyesindeki Gloria Golf Club, muhteşem Akdeniz ikliminde 4 mevsim sürecek golf keyfini, benzersiz bir tatil konsepti ile birleştiriyor.

Tasarımı ünlü mimar Michel Gayon tarafından gerçekleştirilen Gloria Golf Club, iki adet 18 delikli, bir adet 9 delikli (akademik), toplam 45 delikli golf alanıyla Türkiye`nin en büyük, Avrupa'nın ise bir otel bünyesinde kurulu en büyük golf sahasına sahip.

Gloria Golf Club; ayrıca Driving Range ve pratik alanları, 60 oyuncu kapasiteli çim vuruşlu noktaları, batı-güney çizgili 48 atışlı parkuru ve 2 katlı kapalı alanıyla ile Türkiye'nin en donanımlı golf akademilerinden birine sahiptir.

  • Paylaşın
 
Euro.Message madebycat