Rezervasyon

Geri

Bireysel Golf Dersleri

Gloria Golf Club
Golf Course Lesson 3

Gloria Golf Club, golf tutkunlarını profesyonel bir seviyeye taşımak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Golf tutkunlarının vazgeçilmezi haline gelen bu eşsiz mekan, Antalya'nın doğal güzellikleri ile çevrili golf oteli Gloria Golf Resort içerisinde yer alıyor. Tatiliniz boyunca lüksün tadını çıkarırken golf tutkunuzdan uzak kalmayacak, Gloria Golf Club'ın unutulmaz deneyimi ile golf oynamanın keyfini sürmeye devam edebileceksiniz.

Gloria Golf Training Academy'nin deneyimli golf eğitmenleri, golf oyununuzu bir üst seviyeye taşımanız için size rehberlik ediyor. Bireysel golf dersleri, oyununuzu kişisel hedeflerinize uygun olarak geliştirmeniz için mükemmel bir fırsat sunuyor. Profesyonel PGA/TPGA eğitmenleri eşliğinde, seçenekler arasından tercih yaparak istediğiniz golf derslerinden yararlanabilirsiniz.

●      50 Dakikalık Özel Ders: Kişi başı €80

●      3 x 50 Dakikalık Özel Dersler: Kişi başı €210

●      5 x 50 Dakikalık Özel Dersler: Kişi başı €350

●      Çiftler için 50 Dakikalık Özel Ders: €120

●      Grup Dersleri (3 ile 6 Kişi) - Kişi başı: 50 Dakikalık ders €55

●      Grup Dersleri (3 x 50 Dakika) - Kişi başı: €140

●      Grup Dersleri (5 x 50 Dakika) - Kişi başı: €230

Her bir ders, atış topları, golf ekipmanları, video analizi ve eğitime ait yardımları içermektedir. 8 saatten fazla ders alan misafirlerimiz, Golf Direktöründen özel bir "Gloria" sertifikası almaya hak kazanıyorlar. Aynı zamanda "The Gloria Golf Club" üyeliği ile "Handikap Sertifikası" da elde edebilirsiniz.

Ders saatine 12 saat kala yapılan iptallerde ders ücretlendirilmemektedir. 12 saatten az bir süre kala yapılan iptallerde ise toplam ders ücretinin yarısı alınmaktadır. Bu esneklik, yoğun programınıza uyum sağlamanızı kolaylaştırırken, golf deneyiminizi planlamanızı da daha rahat bir hale getiriyor.

Gloria Golf Club'da bireysel golf dersleri alarak hem unutulmaz bir tatil geçirebilir hem de golf yeteneklerinizi profesyonel bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Profesyonel eğitmenler ve özel olanaklar ile dolu bu deneyim için golf tutkunlarını Gloria Hotels & Resorts’a bekliyoruz.