Rezervasyon

Banner

Toplantı & Organizasyon

Gloria Hotels & Resorts, topluluk buluşmalarından uluslararası kongrelere ve özel düğünlerinize kadar her türlü organizasyonunuzu mükemmel bir şekilde gerçekleştirmeniz için çok özel hizmetler sunuyor.

Kongre Merkezi

Ulusal ve uluslararası kongreleriniz için en uygun mekanları sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz, etkinliğinizin her aşamasında size destek olarak etkileyici bir kongre deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Toplantı Salonları

Seminerlerden iş toplantılarına kadar her türlü gereksinimi karşılayan toplantı salonlarımız, iş ve tatilinizi aynı anda yaşamanızı mümkün kılıyor. Her biri modern teknolojiye sahip olan toplantı salonlarımız, etkili iletişim ve verimli iş birliği için ideal bir platform sunuyor.

Gloria Online Kongre Merkezi

Gloria Hotels & Resorts, Türkiye'nin ilk otel içi Online Kongre Merkezi olan Gloria Online Meeting Center ile dijital dünyada da etkileyici organizasyonlara imza atmanıza olanak tanıyor.

Keşfet

Düğün & Organizasyon

En özel gününüzde hayallerinizin ötesinde bir deneyim yaşamanız için her detayı titizlikle planlayarak, romantizmi ve zarafeti bir araya getiriyoruz, böylece unutulmaz bir düğün yaşamanızı sağlıyoruz.

Keşfet