Rezervasyon

Geri

Masajlar

  • Masajlar

   Gloria Golf Resort'un içinde yer alan La Source Spa, birbirinden özel masaj seçenekleri ve uzman masözlerin dokunuşlarıyla misafirlerimize rüya gibi bir deneyim sunuyor. Aroma Yağı Masajı, Derin Doku Masajı, İstiridye Masajı, Lomi Lomi Masajı, ve Shiatsu Masajı gibi çeşitlilik sunan spa, sadece masajlarla değil aynı zamanda dünya standartlarında arınma seansları, dinlendirici atmosferi, doğanın sesleri ve modern ekipmanları ile unutulmaz bir rahatlama vadederken, Antalya tatili sonrası yeniden doğmuş gibi hissettiriyor.

  • Aroma Yağı Masajı

   Hoş kokular arasında rahatlatıcı bir masaj keyfi: Aroma Yağı Masajı.
   Vücudunuzun genel sağlığı ve rahatlaması için eşsiz bir masaj deneyimi.

  • Derin Doku Masajı

   Vücut dokularınızın daha sağlıklı ve esnek olması için uygulanan Endonezya Masajı dokularınıza ve eklem bağlarınıza iyi gelecek.

  • İstiridye Masajı

   Ağrıların ve stresin azalması, cildinizin yenilenerek daha sıkı ve sağlıklı olması için volkanik istiridyeler, doğal mineraller, deniz yosunu ve magnezyum gibi doğal bileşenler İstiridye Masajı'nda sizin için birleşiyor.

  • Lomi Lomi Masajı

   Bedenini şımartırken, ruhunu dinlendirmek isteyenler için Pasifik'in ortasındaki Hawaii Adaları'ndan gelen rahatlatıcı ve egzotik bir masaj: Lomi Lomi Masajı.  

  • Shiatsu Masajı

   Vücudunuzdaki doğal enerjiyi ortaya çıkaran geleneksel Japon tedavi yöntemi Shiatsu ile iç dengeniz daha sağlam, bağışıklık sisteminiz daha güçlü.
   Tek yapmanız gereken, rahat giysilerinizi üstünüze geçirip Shiatsu için hazırlanmak.