Rezervasyon

Geri

Bakımlar

  • Bakımlar

   La Source SPA, sizleri rahatlatıcı ve yenileyici bir deneyime davet ediyor. La Source Spa'nın sunduğu vücut, yüz ve salon bakımlarıyla bedeninizi ve zihninizi tazelikle doldurabilirsiniz. Güzel görünmek ve kendinizi özel hissetmek istediğinizde, La Source SPA bakımları sizin için mükemmel bir seçenek olacak. Manikürden pediküre, saç ve cilt bakımından makyaja kadar birçok seçenek arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

  • Yüz Bakımları

   Gençleştirme Ve Toparlama Bakımları
   Yaşlanmanın etkilerini azaltmak ve daha sağlıklı bir cilde kavuşmak için cildi besleyen, nemlendiren ve sıkılaştıran özel bir bakım.

   Göz Çevresi Bakımı
   Hassas göz çevresi için özel olarak hazırlanmış Göz Çevresi Bakımı; göz çevresindeki koyu halkaları, kırışıklıkları azaltmak ve göz altındaki şişkinliklerden kurtulmak için uygulanan özel bir bakım.

   Hassas Cilt Bakımları
   Kızaran, aşırı hassas ve duyarlı ciltler için özel bakımlar…
   Cildinizin dokusunun ne kadar kuvvetlendiğini hissedeceksiniz.

   Kırışıklık Önleyici Bakımlar
   Cildinizdeki sarkmaları önlemek, kırışıklık, lekelenme ve elastikiyet kaybını engellemek için uygulanan Kırışıklık Önleyici Bakımlar sizi daha genç gösterecek büyüleyici bir deneyim.

   Yaşlanma Karşıtı Bakımlar
   Yaşlanmış ve yıpranmış ciltlerin zamana karşı meydan okumasını sağlayan Anti-Aging Bakımları, sağlıklı ve genç görünen bir cilde kavuşmak için en iyi çözüm.

   Yoğun Nem Bakımları
   Yoğun Nem Tedavisi, hormonal ya da mevsimsel nedenlerden dolayı cildinizin kaybettiği nemi geri kazanması için uygulanır. Nemli cildinizdeki ışıltıyı siz de fark edeceksiniz.

  • Vücut Bakımları

   Detox Lymphdrainage Bakımları
   Vücudunuzdaki ölü hücrelerden kurtulmak ve vücuttaki su atılımını sağlamak için deniz yosunu parçalarıyla uygulanan ve özel masaj teknikleriyle desteklenen kapsamlı bir bakım.

   İnceltici Ve Anti Selülit Bakımları
   Cildinizin yenilenerek daha sıkı ve sağlıklı olması için yağ üretiminin azalmasını destekleyen kolajen sentezini harekete geçiren bir bakım.

   İnceltici Ve Sıkılaştırıcı Bakımlar
   Kalçanızda ve basenlerinizde oluşan selülitleri azaltmak ve vücudunuzu sıkılaştırmak için termal dokunuşlar ve mikro dönüşler ile uygulanan ileri teknoloji bir bakım.

   Yosun Bakımları
   Yorgun bedenini canlandırmak, toksin atmak ve kilo kaybetmek isteyenler için özel yosunlar ile uygulanan doğal Deniz Yosunu Masajı teninize çok iyi gelecek.

  • Salon Bakımları

   Spa Manikür
   Klasik manikür uygulamalarının yanı sıra, peeling, bakım maskesi, canlandırıcı serum ve el masajı içerir. SPA manikür, cildin ihtiyaç duyduğu nemlenmeyi sağlar ve ellerinize ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.

   Spa Pedikür
   Deniz tuzuyla yapılan peeling ile ölü deriler temizlenir, tırnaklar şekillendirilir, serinletici jel maskesiyle cilt korunur. SPA pedikür, cildi mükemmel bir şekilde nemlendirir.