Rezervasyon

Geri

Bakımlar

  • Bakımlar

   Gloria Serenity Resort'ta misafirlerimize yenilenme ve rahatlama deneyimi yaşatan Serenity Spa, hassas ciltlerden kırışıklık önleyici bakımlara, kök hücre ile cilt gençleştirmesinden vücut ritüeline kadar geniş bir yelpazede benzersiz bakım hizmetleri sunuyor. Ayrıca selülit azaltma, vücut sıkılaştırma, yüz şekillendirme ve tırnak bakımı gibi özel salon bakımları da mevcut.

   Serenity Spa’daki bakımlar ile Antalya tatiliniz boyunca bir Spa otelinden çok daha fazlasıyla karşılaşacak, yüz, vücut ve salon bakımlarıyla eşsiz bir tazelenme hissi yaşayacaksınız.

  • Yüz Bakımları

   Hassas Ciltlere Özel Bakım
   Hassas, kuperozlu veya güneşten dolayı hassaslaşmış ciltler için yatıştırıcı, sakinleştirici bakımdır. İçeriğindeki aktif özlerle kılcal damar çeperlerini güçlendirir, görünümlerini hafifletir. Güneşte fazla kalan ve bu nedenle gerginleşen ve nemini kaybeden ciltler için çok uygundur.

   Kırışıklıklara Karşı Cilt Bakımı
   Cildinizin gençliğini uzun bir sure koruyabilmek için benzersiz bir bakımdır. Kırışık önleyici bir yüz masajıyla birlikte kombine edilen bu yenileyici bakım kırışıkları ve ince çizgileri yok eder, cildinizi gözle görülür şekilde pürüzsüzleştirir, yoğun bir şekilde cildinizi nemlendirir ve enerji katar.

   Kök Hücre İle Cilt Gençleştirme Bakımı
   Yoğun bitki kök hücreleri ile yoğun onarıcı anti-aging yüz bakımı. Kök hücrelerin yoğun korumasını sağlar, cilde gençlik ve tazelik enjekte eder, hücre reseptörlerini canlandırır ve aktif hale getirerek kolajen+elastin sentezini arttırır.

   Nemlendirici Ve Sıkılaştırıcı Bakım
   Cildin nem ve yoğunluğunun iyileştirilmesi için bir enstitü bakımıdır. Sıkılaştırma ve sürekli nemlendirme için tavsiye edilir.

   Vitamin C Bakımı
   Cildin savunma sistemini destekleyen antioksidan bir enstitü bakımıdır. Serbest radikallere karşı korurken biyolojik ve erken yaşlanmayı tedavi eder ve ciltteki diskromisileri iyileştirir.

  • Vücut Bakımları

   Vücut Ritüeli
   Bu mükemmel deneyim lenf sistemini etkileyen vücut peeling, maske ve vücut masajı içerir. İhtiyaçlarınıza yönelik ister arındırıcı, detox, nemlendirici maskeler, ister drenaj, anti-selulit, zayıflama, sıkılaştırıcı maskeler seçin. Bakım esnasında uygulanan baş masajıyla derin bir rahatlama sağlanır.

   İnceltici Ve Sıkılaştırıcı Bakımlar
   Kalçanızda ve basenlerinizde oluşan selülitleri azaltmak ve vücudunuzu sıkılaştırmak için termal dokunuşlar ve mikro dönüşler ile ileri teknoloji ürünler kullanılarak yapılan bakımlarla kendinizi yenileyin.

   Powershape 2
   Yüz ve Vücut Şekillendirmede Ameliyatsız Çözüm Powershape 2, kullandığı 3 farklı metotla yüz ve vücutta cilt yenilenmesi, selülitli bölgenin iyileştirilmesi ve yağ katmanlı bölgelerde azalma tedavilerinde çök başarılı çözümler getiriyor.

  • Ameson Bakımları

   Hedeflenmiş ve kişiselleştirilmiş cilt ve vücut bakımı için çok çeşitli profesyonel çözümler sunan yüksek teknoloji Mezoterapi serisi ürünler kullanılır. Anti-aging, yenileme, leke, zayıflama ve selülit tedavilerinde maksimum güvenlik ve verimlilik sağlar.

  • Caci Bakımları

   Caci Yüz Bakımları
   Caci tedavisinde, ağrı vermeyen bir mikro akım kullanılarak hem yüz hem de boyun hedef alınır. Caci uygulamasındaki patentli akım, sarkmış dokuların sağlığını kazanmasına, çok kasılmış olanların da gevşemesine yardımcı olur. Bu işlem, fizik tedavi olarak adlandırılır ve pamuklu çubuklar kullanılarak yapılan nazik bir masaj gibi hissettirir.

   Caci Gençleştirme Ve Toparlama Bakımları
   Cildin doğal yaşlanma sürecini yavaşlatarak, gençleşmesine ve canlanmasına yardımcı olur. Caci Ultra ile uygulandığında birkaç seansta inanılmaz sonuçlar alınmaktadır. Bu özel bakım, cildi yeniden yapılandırarak toparlanmasını sağlar, kırışıklıkları azaltır, tazeler, nemlendirir, elastikiyeti güçlendirir ve bu etki uzun süre devam eder.

  • Salon Bakımları

   Spa Manikür
   Klasik manikür uygulamalarının yanı sıra, peeling, bakım maskesi, canlandırıcı serum ve el masajı içerir. SPA manikür, cildin ihtiyaç duyduğu nemlenmeyi sağlar ve ellerinize ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.

   Spa Pedikür
   Deniz tuzuyla yapılan peeling ile ölü deriler temizlenir, tırnaklar şekillendirilir, serinletici jel maskesiyle cilt korunur. SPA pedikür, cildi mükemmel bir şekilde nemlendirir.

   Protez Jel Tırnak Sistemi
   Tırnak için zararlı herhangi bir kimyasal içermeyen yumuşak jel uygulaması uzun sure dayanıklıdır ve UV ışığı altında tırnaklar doğal renklerini alırlar.