Rezervasyon

Geri

Bakımlar

  • Bakımlar

   Gloria Verde Resort'un içinde bulunan Asklepion Spa’da birbirinden farklı bakımlarla kendinizi yenilenmiş hissedersiniz. Uluslararası deneyime sahip terapistleri, dünya markası bakım ürünleri, özel kürler ve bakım seansları gibi bir dizi yenileyici ve rahatlatıcı deneyim sizi bekliyor.

  • Yüz Bakımları

   Göz Bakımı
   Anti-aging etkili göz çevresi bakımı; kırışıklıkların görünümünü azaltır, cildi sıkılaştırır, hassas göz bölgesindeki şişlikleri ve morlukları tedavi eder.

   Hassas Ciltlere Özel Bakım
   Hassas, kuperozlu veya güneşten dolayı hassaslaşmış ciltler için yatıştırıcı, sakinleştirici bakımdır. İçeriğindeki aktif özlerle kılcal damar çeperlerini güçlendirir, görünümlerini hafifletir. Güneşte fazla kalan ve bu nedenle gerginleşen ve nemini kaybeden ciltler için çok uygundur.

   Nemlendirici Ve Sıkılaştırıcı Bakım
   Cildin nem ve yoğunluğunun iyileştirilmesi için bir enstitü bakımıdır. Sıkılaştırma ve sürekli nemlendirme için tavsiye edilir.

   Yaşlanma Karşıtı Yenileyici Bakım
   Hücredeki “kendini temizleme” mekanizması ile biyolojik gençleşmenin düzenlenmesi için yapılan bakım, cilde anında parlaklık ve genç bir görünüm kazandırır.

  • Vücut Bakımları

   Detox Lymphdrainage Bakımları
   Vücudunuzdaki ölü hücrelerden kurtulmak ve vücuttaki su atılımını sağlamak için deniz yosunu parçalarıyla uygulanan ve özel masaj teknikleriyle desteklenen kapsamlı bir bakım.

   İnceltici Ve Sıkılaştırıcı Bakımlar
   Kalçanızda ve basenlerinizde oluşan selülitleri azaltmak ve vücudunuzu sıkılaştırmak için termal dokunuşlar ve mikro dönüşler ile uygulanan ileri teknoloji bir bakım.

   Lifting Cilt Bakımı
   Olgun ciltlere yönelik lüks ve yenileyici olan bu bakım göz, boyun, dudak ve kazayağı çevresindeki kırışıklık ve çizgileri azaltır, yaşlanma belirtileriyle savaşır. Bu bakım yaşlanma karşıtı yapılan masaj teknikleri ve ürünlerinin kullanılmasıyla cildin görünümünü fark edilir şekilde değiştirir.

   Vücut Peelingi
   Pürüzsüz ve yumuşacık bir cilt, rahatlamış bir beden… Tüm vücuda etkili ve temizleme özelliğine sahip, rahatlatan ve kendinizi kuş gibi hafif hissetmenizi sağlayan peeling işlemini tüm vücuda uygulayarak, mükemmel bir temizlik hissi sağlar. Cilt pürüzsüzleşir ve yumuşar, hızlanan kan dolaşımı ile tüm kaslarınız gevşer.

   Yosun Bakımları
   Yorgun bedenini canlandırmak, toksin atmak ve kilo kaybetmek isteyenler için özel yosunlar ile uygulanan doğal Deniz Yosunu Masajı teninize çok iyi gelecek.

  • Ameson Bakımları

   Hedeflenmiş ve kişiselleştirilmiş cilt ve vücut bakımı için çok çeşitli profesyonel çözümler sunan yüksek teknoloji Mezoterapi serisi ürünler kullanılır. Anti-aging, yenileme, leke, zayıflama ve selülit tedavilerinde maksimum güvenlik ve verimlilik sağlar.

  • Caci Bakımları

   CACI Vücut Bakımları
   Kan dolaşımını hızlandırarak vücuttaki yağların yakılmasını sağlar. Dokuları sıkılaştırır ve canlandırır. Selülit tedavisinde önemli bir bakımdır. Vücudu şekillendirerek fazla kiloların yeniden yerleşmesini önler.

   CACI Yüz Bakımları
   Caci tedavisinde, ağrı vermez bir mikro akım kullanılarak, hem yüz hem de boyun hedef alınır. CACI uygulamasındaki patentli akım, sarkmış dokuların sıhhatini kazanmasına, çok kasılmış olanların da gevşemesine yardımcı olur. Bu işlem, fizik tedavi olarak adlandırılır ve pamuklu çubuklar kullanılarak yapılan nazik bir masaj gibi hissettirir.

   CACI Anti-Ageing Gençleştirme ve Yaşlılığı Durdurma
   Bu bakım cilde uygun serum ve Caci programı ile uygulanır. Kırışıklıkları, ince çizgileri ve yüz ovalini toparlar. Cildin elastikiyetinin yeniden oluşmasını sağlar ve hücreleri yeniler. Cildi yoğun bir şekilde nemlendirir. Yüz kaslarına spor yaptırılarak bağ dokularını sıkılaştırır.

  • Salon Bakımları

   Klasik Manikür & Pedikür
   Klasik manikür ve pedikür sırasında tırnak etleri temizlenir, özel nemlendirici ile masaj yapılır ve bakım bitirilir.

   Prestij Manikür
   Klasik manikür uygulamalarının yanı sıra, peeling, bakım maskesi, canlandırıcı serum ve el masajı içerir. Prestij manikür, cildin ihtiyaç duyduğu nemlenmeyi sağlar ve ellerinize ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.

   Prestij Pedikür
   Klasik pedikür uygulamalarının yanı sıra, peeling, bakım maskesi, canlandırıcı serum ve el masajı içerir. Prestij manikür, cildin ihtiyaç duyduğu nemlenmeyi sağlar ve ellerinize ipeksi bir yumuşaklık kazandırır.