Rezervasyon

Geri

Masajlar

  • Masajlar

   Asklepion Spa, uzman masör ve masözlerin özenle uyguladığı benzersiz masaj terapileriyle misafirlerimize sağlık dolu bir deneyim sunuyor. Swedish, Derin Doku, Sıcak Taş, Aromaterapi ve Thai masajları gibi çeşitli seçeneklerle bedeni ve zihni rahatlatırken, büyüleyici doğa manzarası ve huzurlu atmosferiyle de ruhu dinlendiriyor. Spa'daki masajlar, misafirlerimize kendilerini yeniden doğmuş gibi hissettiriyor.

  • Derin Asya Masajı

   Derin Asya Masajı, Geleneksel Bali Masajı’na eklenen dirsek dokunuşları ile daha derin ve güçlü bir etki sağlar.

  • Golf Masajı

   Golf Masajı yorgunluk ve kas gerilimlerini giderir, kan dolaşımını hızlandırır, lenfatik sistemi düzenler, esnekliği arttırır ve kas ağrılarını hafifletir. Özellikle spor öncesi ve sonrası yapılan masaj, sırt, boyun ve arka bacaklara uygulanır.

  • Kahuna Masajı

   Lomi-Lomi’nin holistik şifalandırma geleneğine dayanan bu masaj, avuçları, bilekle dirsek arası kolları, dirsekleri ve parmakları bir arada kullanan tekniklere yer verir ve özenli bir programla, dengeyi düzeltir, kasları gevşetir ve tüm gerginliklerinizi bir şifa noktasında toplar. Vücuda sıkıca ve derinlemesine uygulanan her bir basınç kas gerilimini azaltarak kan akışını destekler.

  • Kişiye Özel Masaj

   Detaylı bir konsültasyonun ardından terapistiniz sizin için aşağıdaki bakımlardan ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize yönelik en uygun teknik karışımını önerir.

  • Mum Masajı

   Monoi veya Çikolata mum ile yapılan mükemmel rahatlama masajı. Mum bir süre yandıktan sonra mis kokulu, rahatlatıcı masaj yağına dönüşür. Cildin nem bariyerini sağlamak, elastikiyet kazandırmak, iklim koşullarına karşı cildi korumak, esneklik ve dolgun bir cilde sahip olmak için ideal bir bakım.