Rezervasyon

Geri

Yenilenme

  • Yenilenme

   Antalya-Belek'teki Gloria Verde Resort'un bünyesinde bulunan Asklepion Spa, özel olarak arıtılmış ve ısıtılmış deniz suyuyla yapılan masajlar, kan dolaşımını hızlandıran sağlık dolu terapiler ve tarihsel bakım kürleri sunarak misafirlerimize benzersiz bir Spa deneyimi yaşatıyor. Spa, Akdeniz'in esintilerini teninizde hissedebileceğiniz büyüleyici bir ortamda yer alırken, özel Spa süitlerinde sınırsız ve lüks hizmetlere sahip olabilirsiniz.

  • Thalasso

   Balneo – Su Altı Masajı
   34 – 38 derecede ısıtılmış su püskürtülerek ve hava kabarcıkları oluşturularak ayak tabanından omuzlara kadar yapılan otomatik su masajı vücudu gevşetir, sakinleştirir ve dolaşımı düzenler. Deniz suyuna eklenen mikronize yosun veya aroma yağ vücuttaki toksinlerin atılmasını ve hücrelerin yenilenmesini sağlar.

   Deniz Suyu Havuzu
   Filtre edilmiş deniz suyuyla doldurulmuş ve 32 dereceye kadar ısıtılmış deniz suyu havuzundaki basınçlı su uygulaması sayesinde yapılan hydro-masaj, lenfatik sirkülasyon sağlar, kan dolaşımını hızlandırır ve toksin atılmasına yardımcı olarak derin bir rahatlama verir.

   Jet Duş
   Vücudun belli bölgelerine fıskiyeli bir hortumla basınçlı sıcak deniz suyu tutularak yapılan bir masajdır. Kan dolaşımını hızlandırır. Jet duş, selülit tedavisinde de oldukça etkilidir.

   Su Jimnastiği
   Isıtılmış basınçlı deniz suyu ile dolu olan havuzda profesyonel eğitmen eşliğinde yapılan su jimnastiği, suyun kaldırma kuvvetine karşı uygulanan direnç sayesinde daha fazla enerji sarf edilmesini sağlar, kan dolaşımını hızlandırır ve kasları çalıştırır.

   *16 yaş altı çocukların güvenliği ve sağlığı açısından hamam, sauna ve buhar odasını kullanmaları uygun değildir.

  • Spa Süit

   En yüksek seviyede konforunuzu sağlamak ve bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak için Spa Süit jakuzi, sauna, buhar odası ve dinlenme alanı olan özel oda olarak tasarlanmıştır. Spa Süit’lerdeki bakımlar sadece size özel alanınızda dinlenmenizi sağlarken aynı zamanda özel sunum ve içecekler eşliğinde ruhunuzu şımartıyor.

   *16 yaş altı çocukların güvenliği ve sağlığı açısından hamam, sauna ve buhar odasını kullanmaları uygun değildir.

  • Spa Pavilyon

   Yanı başınızda esen Akdeniz esintisini teninizde hissederken arınabileceğiniz büyüleyici bir alan…

  • Hamam

   Fas Hamam
   Özel Siyah sabunla cildi temizlemek, dengelemek, ferahlatmak, beslemek ve rahatlamak için yapılan bir bakımdır. Bu bakımda Fas yerlilerinin kullandıkları bitkilerin geleneksel tariflerini keşfedeceksiniz.

   Şehrazat Bakımı
   Geleneksel Türk Hamamı uygulamalarından olan Şehrazat Bakımı cildin daha canlı, parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlamanın yanı sıra derin bir rahatlama ve gevşeme hissiyle birlikte vücudu daha sağlıklı kılar. Kese uygulaması ile cildinizi ölü hücrelerden arındırır, tıkanmış gözenekleri açar, sonrasında tüm vücut köpükle kaplanarak kan dolaşımını hızlandıran ve toksin atımını sağlayan köpük masajı uygulanır.

   VIP Türk Hamam
   VIP Türk Hamamı’nda, buhar rahatlatıcı bir etki yaratır, vücut ısınır, cilt yumuşar. Vücudun keselenmesiyle, cilt pürüzsüzleşip yumuşar ve hızlanan kan dolaşımı tüm kasları rahatlatır. VIP Türk Hamamı’nda bakımlar sadece size özel alanınızda dinlenmenizi sağlarken aynı zamanda özel sunum ve içecekler eşliğinde ruhunuzu şımartıyor.

   *16 yaş altı çocukların güvenliği ve sağlığı açısından hamam, sauna ve buhar odasını kullanmaları uygun değildir.

  • Kapalı Havuz

   Dört mevsim kullanılabilen kapalı havuzun tatil boyunca tadını çıkarın.

  • Dinlenme Alanı

   Masaj ve spa sonrası rahatlamanız için dinlenme alanımızın keyfini sürün.

  • Vitamin Bar

   Taze meyve suları ve ferahlatan içecekleriyle vücudunuzun arınması ve canlanmasını sağlıyor.