Rezervasyon

Geri

Düğün & Organizasyon

Wedding Ghr

Hayatınızdaki en önemli güne özel düğün organizasyonunuz gerçekleşsin...

Özel sunumlar, doğa içerisinde konumlandırılmış organizasyon alanı ve Gloria Hotels & Resorts’ün deneyimli ekibi ile hayallerinizin ötesinde mutluluğunuzu taçlandırın.

*Balayı paketlerimiz için ayrıca seçenekler/alternatifler bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Sevgili Gelin ve Damat Adayımız,
Yaşamınızdaki yeni başlangıca yelken açarken, Gloria Hotels & Resorts ekibi olarak eşsiz deneyimlerimiz ve misafirperverliğimiz ile bütünleşen çalışma prensibimiz ile size düğün paketlerimizi sunmak ve mutluluğunuzu sizlerle birlikte yaşamak isteriz.

İhtişamlı, modern ve zarif düğünlerinizin organizasyonları için Gloria Hotels & Resorts; Deneyimli mutfak ekibinin hazırladığı; benzersiz bakış açıları ile tüm detayları düşünen dinamik servis ekibinin sunduğu damaklardan tatları silinmeyecek lezzetleri hizmetinizdedir.

Siz bir tek Evet demeyi düşünün, geri kalan tüm detaylar ile Gloria Hotels & Resorts ekibi ilgilensin…

Gloria Hotels & Resorts olarak bize gösterdiğiniz güvene teşekkür eder, tüm özel kutlamalarınızda size hizmet etmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.


Özel Organizasyonlar
Özel organizasyonlarınız için beklentinize uygun hazırlanan etkinlik alanları, muhteşem bir tatil deneyimiyle birleşiyor.

Gloria Hotels & Resorts’te düzenleyeceğiniz tüm kişisel ve kurumsal organizasyonlarınızda daima yanınızda olan profesyonel ekibimiz ile her şey tam da planladığınız gibi.
Muhteşem Akdeniz manzarası, damak tadınızı şımartacak dünya mutfaklarından lezzetler ve size özel ayrıcalıklı hizmetleriyle Gloria Hotels & Resorts’te beklediğinizden daha fazlasını bulacaksınız.