Rezervasyon

/media/6369/trackman-web.jpg

Gloria Trackman Range

Türkiye’nin İlk ve Tek Trackman Range Uygulaması Gloria Golf Club’da

Türkiye’deki en geniş golf sahası ve Avrupa’da bir otele ait en geniş oyun sahası olma özelliğine de sahip olan Gloria Golf Club, bu zamana kadar sektöre getirdiği yeniliklere bir yenisini daha ekliyor. PGA Tour’da kullanılan, Dünya’da 10.000’den fazla profesyonel golfçü ve eğitmeninin tercih ettiği TrackMan teknolojisi, Gloria Hotels & Resorts çatısı altında yer alan Gloria Golf Club’da hayata geçiyor.

Range Radar Txt Trackman Detail

Kanıtlanmış Teknoloji

En İyilerin Tercihi

Dünyanın en iyi yüz oyuncusundan seksen altısı ve binlerce eğitmen; oyunlarını en iyi noktaya getirmek ve değerlendirmek için TrackMan teknolojisine güveniyor. Atış alanlarını ve yeşil alanları kapsaması sayesinde TrackMan Range, gece gündüz, her çeşit hava koşulunda doğru verileri sağlamaktadır.

Accuracy Range Trackman Detail

Doğru Mesafe Ölçümü – Range’den Ölçüm

Kolaylıkla erişilen performans verileri

TrackMan Range’in sağladığı verilerin doğruluğu, golf pratiği yapmayı etkili ve eğlenceli hale getirmekte. Sistemin kullandığı son teknoloji algoritmalar, vurduğunuz top durana kadar tüm mesafe süresince topu takip eder. Uygulamanın yeni özelliği olan ‘’Mesafemi Bul’’ özelliği, TrackMan’in top uçuş algoritmasını kullanarak, oyuncuların rangede doğru mesafe bilgilerini elde etmelerini kolaylaştırır. Mesafeler otomatik olarak oyuncunun TrackMan hesabına kaydedilir ve sanal bir mesafe kitabı olarak her zaman erişilebilir.

Trackmanrange Screens Detail

Geri Bildirimler Ve Hedeflerle Pratik Yapın

Rangede yer alan güçlü sistem, her seviyeden oyuncunun oyunlarını geliştirmek adına, mesafe kontrolü yapmasını, atışını şekillendirmesini ve daha fazlasını sağlar. Toplamda sekiz adet temel TrackMan veri noktası mevcuttur. Ücretsiz olan TrackMan Range uygulaması, çeşitli alıştırma ve eğlence fırsatları sunmaktadır. Rangedeki verilerinizi, çok daha detaylı verilere dönüştürerek gerçek mesafelerinizi bulmanızı sağlamak da mümkündür.

Ipad Iphone Trackman Detail

Golf Deneyimini Şekillendiren Uygulama

TrackMan Golf uygulaması, harika yeni görünümü ve sağladığı his ile üst düzey kullanım kolaylığını, güçlü sezgileri ve daha fazla veriyi bir araya getirmektedir. TrackMan Golf uygulaması, kullanıcıların saniyeler içinde hızlı giriş yapmasını ve oyunlarını oynamasını sağlamaktadır. TrackMan'in yeni sanal golf handikap sistemi, golf simülatörü oynamayı daha eğlenceli ve faydalı hale getirmektedir. Ayrıca, yeni saha raporlarını da içeren uygulama, her vuruşunuzun olasılıklarını ve analizlerini tek bir uygulamada görme imkanı sağlamaktadır.

Trackman Range Gamesdetail

Rangedeki Etkinizi Arttırın

Ücretsiz uygulamadaki oyunlar sadece eğlenceye yönelik değildir, bu uygulama ile amatörler ve deneyimli golfçüler atış yapma becerilerini de önemli ölçüde geliştirebilirler. Bulls Eye, Hit It ve Capture The Flag gibi oyun seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Her oyun hızlı, eğlenceli ve de zorludur. Tek başınıza oynayabilir veya arkadaşlarınıza meydan okuyabilirsiniz.