Rezervasyon

SOSYAL YARDIM PROJELERİ

Gloria Hotels & Resorts ailesi olarak, misafirlerimize unutulmaz deneyimler sunmanın yanı sıra toplumumuza da değer katmayı önemsiyoruz. Bizler, sadece misafirlerimize hizmet etmekle kalmıyor, sosyal sorumluluk anlayışını iş yapma modelinin merkezine yerleştirerek, gerçekleştirdiğimiz bir dizi örnek sosyal yardım projesiyle toplumsal farkındalığı artırmayı da hedefliyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleriyle toplumumuza değer katmanın ve sosyal sorumluluk bilincini yaygınlaştırmanın gururunu yaşıyor, siz değerli misafirlerimizle birlikte daha iyi bir gelecek inşa etmek için yeni projeler geliştirmeye devam ediyoruz.

Down Sendromlu Çalışanlarımız
Gloria Hotels & Resorts, down sendromlu kişilere bünyesinde çalışma imkânı sunarak günlük yaşamla bütünleşmelerini sağlamaktadır.

Golf Dersi
Golf sporuna genç oyuncular kazandırmak amacıyla; Antalya Serik`te yaşayan gönüllü ailelerin çocuklarına Gloria Golf Club`ta her türlü golf malzemesi desteği sağlanarak ücretsiz golf dersi verilmektedir.

Geleneksel Gloria 23 Nisan Çocuk Festivali
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı; Antalya Çocuk Esirgeme Kurumu'ndan davetli olarak gelen çocuklar ve tüm çalışanların çocuklarıyla birlikte gelenekselleşen "Bizim Çocuklarımız" etkinliği çerçevesinde kutlanmaktadır.

Kimsesiz Hayvanlar Yararına Düzenlenen Piyano Resitali
Gloria Hotels & Resorts sahipsiz hayvanlar yararına veteriner Ece Balkan tarafından 29 Nisan 2010`de AKM Aspendos Sahnesi'nde düzenlenen piyano resitaline destek vermiştir.

Kızılay'a Kan Bağışı
Gloria Hotels & Resorts çalışanları periyodik olarak Kızılay'a kan bağışı yapmaktadır.

Duyarlıyız...
Doğa cömerttir.
Bütün güzellikler doğadan gelir.
Ve doğa geleceğimizdir.
Ona dostça davranmak geleceğimizi güzelleştirir.