Rezervasyon

EĞİTİM PROJELERİ

Akdeniz Üniversitesi Nuri Özaltın Örnek Otel ve Amfisi
Akdeniz Üniversitesi Turizm Meslek Yüksekokulu`na bağlı Örnek Otel ve Amfi, Özaltın İnşaat tarafından yapılmış ve kullanıma hazır halde üniversiteye teslim edilmiştir.

Nuri Özaltın 75. Yıl İlköğretim Okulu – Arhavi, Artvin
Artvin`in Arhavi ilçesinde, 1998-1999 eğitim ve öğretim yılında hizmete giren "Nuri Özaltın 75. Yıl İlköğretim Okulu"nun bilişim sınıfı, fen ve teknoloji laboratuarı, kütüphanesi, ana sınıfı, çok amaçlı kullanıma yönelik toplantı salonu ve 12 dersliği bulunmaktadır.

Nuri Özaltın İlköğretim Okulu – Karakoçan, Elazığ
Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde, 1999-2000 eğitim ve öğretim yılında hizmete giren "Nuri Özaltın İlköğretim Okulu'nun bilişim sınıfı, sosyal bilgiler sınıfı, fen ve teknoloji laboratuarı, müzik dersliği, ana sınıfı ve 12 dersliği bulunmaktadır.

Nuri Özaltın İlköğretim Okulu – Genç, Bingöl
Bingöl`ün Genç ilçesinde, 2000-2001 eğitim ve öğretim yılında hizmete giren "Nuri Özaltın İlköğretim Okulu"nun bilişim sınıfı, fen ve teknoloji laboratuarı, kütüphanesi, ana sınıfı, çok amaçlı kullanıma yönelik toplantı salonu ve 12 dersliği bulunmaktadır.

Gloria Hotels & Resorts ve İŞKUR Eğitim ve İstihdam Projesi
Gloria Hotels & Resorts, mesleki eğitim alanında İŞKUR ile işbirliğine giderek, mutfak çalışanları yetiştirmiş ve istihdamlarına katkı sağlamıştır.