Rezervasyon

Geri

Masajlar

  • Masajlar

   Serenity Spa, vücudunuzu ve ruhunuzu derinlemesine bir yolculuğa çıkarmanız için huzurun ve lüksün buluştuğu Gloria Serenity Resort'ta sizi bekliyor. Serenity Spa'da sunduğumuz özel masaj hizmetlerimizle, yaşam enerjinizi canlandırarak kendinizi yeniden keşfetmenize yardımcı oluyoruz.

   Sertifikalı uzmanlarımız, Abhyanga, Geleneksel Bali, Gloria Vitality, Golf, Lomi Lomi, Mum ve Shiatsu gibi özel masajlarla vücut ve ruhun yeniden canlanmasını sağlayan benzersiz bir deneyim sunuyor. Bu masajlar, enerji dengesini sağlama, rahatlama, stresi azaltma, esnekliği artırma ve sağlığı koruma gibi farklı amaçlar için tasarlanmıştır. Huzur dolu bir atmosferde rahatlamak için Serenity Spa’nın özel masajlarını mutlaka deneyin.

  • Abhyanga Masajı

   Ayurveda yağlarıyla uygulanan bu geleneksel masaj, enerji kanallarını harekete geçirerek, kan dolaşımını ve enerji akışını etkinleştirir, vücudun savunma mekanizmasını güçlendirir ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur.

  • Geleneksel Bali Masajı

   Orta derinlikteki dokunuşların adale katmanları arasına ulaşmak için kullanıldığı, vücudun enerji merkezlerini dengelemeye yardımcı olan derinlemesine basınç masajıdır. Cilde basınç ve vuruşlarla masaj yapılması ve refleksoloji teknikleri vücudun kan dolaşımını düzenler. Enerji merkezlerinde bütünsel gevşeme ve iyileştirme sağlar.

  • Gloria Vitality Masajı

   Zihinsel ve fiziksel sağlığı düzenlemek üzere kasların yüzeydeki katlarına etki eder; elleri, ön kolu ve dirsekleri kullanmayı içerir. Eklemlerin aktif ve pasif hareketleri ise masajın başka bir kısmıdır. Gloria Vitality masajının yararları arasında kan dolaşımını artırmak, zihinsel ve fiziksel rahatlama, stres ve kas gerilimini azaltmak ve eklem hareket açıklığını geliştirmek yer alır.

  • Golf Masajı

   Golf Masajı yorgunluk ve kas gerilimlerini giderir, kan dolaşımını hızlandırır, lenfatik sistemi düzenler, esnekliği arttırır ve kas ağrılarını hafifletir. Özellikle spor öncesi ve sonrası yapılan masaj, sırt, arka bacak ve kollara uygulanır.

  • Lomi Lomi Masajı

   Hawaii kökenli olan Lomi-Lomi masajı, kol ve dirseklerle ritmik hareketler eşliğinde masaj uygulanmasıdır. Terapistin hareketleri daha çok bir dansı andırır. Değişen ve birbirine bağlı, alt kol ile yapılan uzun ve akıcı masaj hareketleri ve dirsek yardımıyla eklemlerin gevşemesi, ruhun serbest kalması sağlanır ve derin bir rahatlama hissi uyanır.

  • Mum Masajı

   Ruhunuzu ısıtmak, kendinizi şımartmak için bedeninize vereceğiniz en güzel hediye. Hem masaj yağı hem de çok iyi bir vücut nemlendiricisi olma özelliğine sahip parafın içermeyen hoş kokulu mumların, eritilerek vücudunuza uygulandığı dinlendirici bir masaj türüdür.

  • Shiatsu Massage

   In this traditional Japanese treatment, the therapist applies pressure to the body’s pulse points and energy centres, promoting balance and harmony.