Rezervasyon

Geri

Yenilenme

  • Yenilenme

   Serenity Spa’da sadece size özel olan Spa süitleri, jakuzi, hamam, sauna ve Spa yatağı ile lüksü yaşatırken özel sunumlar ve içeceklerle de ruhunuzu şımartıyor. Geleneksel Türk Hamamı uygulamalarından Şehrazat bakımı ve VIP Türk Hamamı detox ritüeli, cilt bakımıyla rahatlamanın mükemmel bir bileşimini sunuyor.

   Fas Hamamı ise siyah sabunla cilt bakımını dengeleyip rahatlatıyor. Kapalı havuz, dört mevsim kullanıma uygunluğu ile tatil boyunca keyifli bir seçenek olurken, Vitamin Bar'daki taze meyve suları ve içecekler, sağlığınıza özen göstererek enerji dolu bir Spa deneyimi yaşatıyor. Konforlu bir Antalya tatilinin yanı sıra lüks Spa oteli deneyimi de arıyorsanız Gloria Serenity Resort, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak hizmetleriyle sizi bekliyor.

  • Spa Süit

   Spa Süit, özellikle kendi jakuzi, hamam, sauna, Spa yatağı ve dinlenme yatağını kapsayacak Spa alanları olarak dekore edildi. Spa Süit’lerdeki bakımlar sadece size özel alanınızda dinlenmenizi sağlarken aynı zamanda özel sunum ve içecekler eşliğinde ruhunuzu şımartıyor.

   *16 yaş altı çocukların güvenliği ve sağlığı açısından hamam, sauna ve buhar odasını kullanmaları uygun değildir.

  • Spa Pavilyon

   Denizin esintisini cildinizde hissederken ruhunuzu arındırın…

  • Hamam

   Şehrazat Hamam
   Geleneksel Türk Hamamı uygulamalarından olan Şehrazat Bakımı cildin daha canlı, parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlamanın yanı sıra derin bir rahatlama ve gevşeme hissiyle birlikte vücudu daha sağlıklı kılar. Kese uygulaması ile cildinizi ölü hücrelerden arındırır, tıkanmış gözenekleri açar, sonrasında tüm vücut köpükle kaplanarak, kan dolaşımını hızlandıran ve toksin atımını sağlayan köpük masajı uygulanır.

   VIP Hamam Detox Ritueli
   VIP Türk Hamamı’nda, buhar rahatlatıcı bir etki yaratır, vücut ısınır, cilt yumuşar. Vücudun keselenmesiyle, cilt ölü hücrelerden arınır ve hızlanan kan dolaşımı tüm kasları rahatlatır. VIP Türk Hamamı’nda bakımlar sadece size özel alanınızda dinlenmenizi sağlarken aynı zamanda özel sunum ve içecekler eşliğinde ruhunuzu şımartıyor.

   Fas Hamam
   Özel siyah sabunla cildi temizlemek, dengelemek, ferahlatmak, beslemek ve rahatlamak için yapılan bir bakımdır. Bu bakımda Fas yerlilerinin kullandıkları bitkilerin geleneksel tariflerini keşfedeceksiniz.

   *16 yaş altı çocukların güvenliği ve sağlığı açısından hamam, sauna ve buhar odasını kullanmaları uygun değildir.

  • Kapalı Havuz

   Dört mevsim kullanılabilen kapalı havuzun tatil boyunca tadını çıkarın.

  • Dinlenme Alanı

   Masaj ve spa sonrası rahatlamanız için dinlenme alanımızın keyfini sürün.

  • Vitamin Bar

   Taze meyve suları ve ferahlatan içecekleri ile spa keyfini doyasıya yaşamanızı sağlıyor.